Anna Maria Huszcza – kompozytorka i pedagog. Absolwentka rytmiki i kompozycji warszawskiego UMFC, obecnie doktorantka macierzystej uczelni. W działalności kompozytorskiej sięga po różne gatunki i style muzyczne – począwszy od muzyki solowej, kameralnej i symfonicznej, przez utwory elektroniczne i multimedialne, po obszar muzyki filmowej, scenicznej, musicalowej oraz twórczość dla dzieci. Jest laureatką wielu konkursów kompozytorskich, a jej utwory prezentowane były m.in. w Japonii, Słowenii, Niemczech, Chorwacji. Jej kompozycje znalazły się na siedmiu wydawnictwach płytowych, w tym na monograficznym albumie wydziwiAnka.
Izabela Chlewińska – tancerka, choreograf, muzyk i pedagog. Swoje autorskie spektakle taneczne prezentowała m.in. w Niemczech, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Japonii. Współpracuje z grupą improwizatorów w Klubie Komediowym w Warszawie, współtworzy warszawskie Centrum w Ruchu, prowadzi warsztaty dla aktorów i performerów w ramach programu Ruch w Instytucie. Autorka i reżyser instalacji performatywnej MaMoMi w Nowym Teatrze w Warszawie. Odbyła staż w zespole Troubleyn Jana Fabra w Antwerpii oraz rezydencję artystyczną w Tokio. Otrzymała stypendium DanceWeb w Austrii i dwukrotnie realizowała projekty w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Ewa Fabiańska-
Dominika Miękus – absolwentka AT w Warszawie – Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Aktorka w Teatrze Baj Pomorski w Toruniu. Jeszcze podczas studiów stworzyła etiudę marionetkową, która była pokazywana na międzynarodowych, lalkowych festiwalach i za którą otrzymała pierwszą nagrodę podczas festiwalu Decouvertes, Images et Marionettes w Belgii. Zdobywczyni nagród i wyróżnień aktorskich. Zdeklarowana lalkarka, miłośniczka świata animacji, pedagog, instruktor wielu warsztatów teatralnych dla dzieci, młodzieży i animatorów kultury. Jako Pani Redaktor Waleriana współtworzy internetowe, muppetowe studio telewizyjne Spotkania TV.
Jarosław Kordaczuk – jego zainteresowania twórcze rozciągają się od piosenki poetyckiej
i muzyki dla dzieci po utwory eksperymentalne. Śledząc kolejne projekty muzyczne
kompozytora nie sposób wyodrębnić głównej sfery jego muzycznych zainteresowań, tak
jak nie można uznać żadnej z nich za poboczną. W swoim języku muzycznym Kordaczuk
zdaje się z taką samą swobodą sięgać po tradycyjne czy wręcz popularne formuły harmoniczno-
Izabela Kościesza – tancerka i choreograf. W jej projektach znajdujemy elementy różnych
stylów, od disco, przez motywy tańców orientalnych do współczesnych środków pantomimicznych.
Choć nie unika projektów dla dojrzałej publiczności, jej specjalnością jest praca
z dziećmi i młodzieżą. W tym zakresie posiada ogromne, udokumentowane licznymi projektami
doświadczenie choreograficzne i animacyjne.Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych,
choreograficznych i animacyjnych: Warsztaty Orientalne -
Wojciech Błażejczyk – kompozytor, gitarzysta reżyser dźwięku. Ukończył kompozycję w klasie Zygmunta Krauze oraz reżyserię dźwięku na UMFC w Warszawie. Jego utwory są regularnie wykonywane w Polsce i za granicą, m.in. na festiwalach Warszawska Jesień, Musica Electronica Nova, Audio Art, Poznańska Wiosna. Tworzy muzykę akustyczną i elektroakustyczną, a także muzykę teatralną i filmową. Jest laureatem szeregu nagród w konkursach kompozytorskich. W 2013 r. wydał płytę monograficzną Loopowizacje z utworami na gitarę elektryczną solo, w zespołach kameralnych i z elektroniką. Na gitarze elektrycznej wykonuje muzykę nową i improwizowaną. Jest członkiem Hashtag Ensemble.
Marta Grzywacz – improwizatorka (głos, fortepian, ruch), absolwentka i wykładowca UMFC. W 2012 r. zdobyła tytuł Instant Composer oraz II nagrodę w konkursie dla improwizujących kompozytorów na festiwalu Transatlantyk. Współtworzy grupę wykonującą muzykę współczesną Hashtag Ensemble, z którą występowała na wielu scenach w Polsce. W 2015 r. jako improwizująca pianistka i wokalistka zagościła na płycie Case of surprise grupy The Intuition Orchestra, wydanej nakładem wydawnictwa For Tune, na której ujawniły się także jej skłonności poetyckie.
Krzysztof Knittel – studiował w PWSM im. F. Chopina w Warszawie, współpracował ze Studiem Eksperymentalnym Polskiego Radia, pracował w The Center of the Creative and Performing Arts w State University of New York w Buffalo. Obecnie jest profesorem na UMFC w Warszawie. Pisze utwory na orkiestrę, na chóry, zespoły kameralne, tworzy muzykę elektroakustyczną, gra w wielu grupach muzyki improwizowanej. W 1985 r. otrzymał nagrodę Solidarności, w 1998 r. był nagrodzony przez Foundation for Contemporary Performance Arts w Nowym Jorku. Otrzymał też Srebrny Medal Gloria Artis. Od 2014 r. jest członkiem zarządu Europejskiej Rady Muzycznej.
Alexey Vorsoba – muzyk, kompozytor, członek Białoruskiego Związku Działaczy Muzycznych. Od roku 1995 r. pracuje jako kompozytor, aranżer, wykonawca, reżyser dźwięku, pedagog, autor muzyki do filmów, animacji, reklamy, spektakli teatralnych i preformensów. W składzie różnych projektów muzycznych i artystycznych występował na wielu festiwalach, m.in.: Trialoh (Krynki, Polska), Сlandestino (Szwecja), Basowiszcza (Gródek, Polska), Umeå Jazz (Szwecja), Hevhetia (Kosice, Słowenia), Pordenone Silent Film Festival (Pordenone, Włochy), Drewniane Ucho (Łódź, Polska), Wschód Kultury (Lublin, Polska), Mute Nights (Odessa, Ukraina), Gogolfest (Kijów, Ukraina).